Home / قوانین ومقررات استفاده از کارتهای پرداخت بین الملی

قوانین ومقررات استفاده از کارتهای پرداخت بین الملی

قوانین استفاده از سرویس و خدمات

 • تمامی محنویات منتشره، مطالب سایت و پیوندهای موجود در زمان انتشار, کامل و صحیح می باشند و نهایت کوشش در بروز رساندن این اطلاعات بکار گرفته شده است، لیکن با توجه به اختیارات سایت در تغییر مطالب یا رویه های خود در هر زمان و بدون اعلان قبلی ، تضمینی در این خصوص ارایه نخواهد شد.
 • بازدید کننده در هر بازدید موظف به کسب اطلاعات از تغییرات حاصل شده در هر یک از رویه های سایت و شرایط وتعهدات مربوط به بازدید از سایت و هریک از خدمات می باشد.
 • ادامه بازدید، مراجعه مجدد و هرگونه استفاده از مطالب و خدمات به منزله پذیرش این مفاد و تغییرات آنها تلقی خواهد شد. لیکن عدم کسب آگاهی توسط بازدید کننده موجب رفع مسئولیت های ناشی از این مفاد نخواهد بود.
 • این وبسایت مسئولیت بروز هرگونه مشکل (اعم از مالی و تکنیکی) که منشاء آن اطلاعات نادرست وارد شده توسط مشتریان و یا بازدیدکنندگان باشد را از خود سلب می نماید.

شرایط و تعهدات کلی استفاده از کارتهای پرداخت بین المللی

 • بانک در هیچ شرایطی ، مسئولیت خریدهای انجام شده در قبال درخواست مشتری را به عهده نخواهد گرفت و انجام تحقیقات، اطمینان از صحت عملکرد فروشنده، کیفیت و کمیت کالا یا خدمات خریداری شده و شرایط استفاده از آن ها به طور مستقیم به عهده درخواست کننده می باشد و بانک قادر به بررسی هیچ یک از موارد فوق نخواهد بود.
 • توزیع کننده و بانک در هر زمان در رد یا قبول هر سفارش در هر مرحله و به هر دلیل مختار می باشند، بدیهی ست در صورت رد سفارشات توسط بانک هزینه دریافت شده مسترد خواهد شد. استرداد هزینه درخواست کارت ظرف هفت روزکاری انجام خواهد شد.
 • درخواست کننده، مسئول اصلی سفارشات و پرداخت های صورت گرفته می باشد و می بایست شخصا از تطابق سفارش ارایه شده، با قوانین بین المللی و کشور جمهوری اسلامی ایران اطمینان حاصل نماید و در صورت بروز تخلف کلیه مسئولیت های پاسخگویی در مراجع قانونی بر عهده درخواست کننده می باشد. چنانچه بانک در هر یک از مراحل انجام سفارش با موارد مشکوک و تخلف مواجه شود، بلافاصله مراتب را به مراجع ذی صلاح انعکاس خواهد داد. (توضیحات اضافه در ادامه همین تفاهمنامه می باشد)
 • بانک می تواند در هر زمان مفاد تعهدنامه را بدون اعلام قبلی، تغییر داده یا مفادی به آن اضافه یا کسر نماید.
 • کارت ها در زمان تحویل کاملاً قابل استفاده و فعال می باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی حین استفاده از کارت درخواست کننده موظف است موضوع را به پشتیبانی بانک صادر کننده و یا پشتیبانی محلی (توزیع کننده) اطلاع دهد.
  تبصره ۱: در مواردی که بانک مشخص کند مشکل بوجود آمده ناشی از موارد مشروحه ذیل باشد، توزیع کننده هیچ مسوولیتی در مورد مشکل بوجود آمده نداشته و صرفاً در نقش اطلاع رسانی به درخواست کننده عمل خواهد کرد
  الف) غیر فعال شدن حساب کارت به دلیل انجام فعالیت های مالی مشکوک، ارسال پول از منابع ممنوعه و یا نامعلوم
  ب ) استفاده غلط از کارت ویا قصد سوء استفاده از امکانات کارت
  تبصره ۲: در صورت غیر فعال شدن کارت به دلیل تشدید تحریم های بین المللی علیه ایران و یا تغییر قوانین بانک صادر کننده در این زمینه، واگذارکننده هیچ گونه مسئولیتی در قبال استرداد هزینه سفارش کارت و یا مبلغ موجودی کارت به مشتری نخواهد داشت.
  تبصره ۳: کارت جزو اموال بانک صادر کننده می باشد و بانک این حق را برای خود محفوظ می داند که در هر زمان که صلاح بداند سرویس و خدمات خود را در مورد این کارت قطع کرده و استرداد کارت را درخواست نماید. در این صورت درخواست کننده باید سریعاً کارت را به بانک مسترد کند.
  تبصره ۴: در صورت عدم استفاده و فعال سازی، کارت پس از گذشت دو ماه به صورت خودکار غیر فعال گشته و کاربر امکان استفاده مجدد از آن را نخواهد داشت. دریافت کارت جدید شامل پرداخت مجدد هزینه صدور می باشد.
 • استفاده از کارت شامل پرداخت هزینه های اعلام شده توسط صادر کننده کارت می باشد.
 • کاربر کارت موظف است در صورت سرقت و یا مفقود شدن کارت مراتب را هر چه سریع تر به صادرکننده اطلاع دهد.
 • شرکت هیچ تعهدی مبنی بر تمدید حتمی خدمات ارایه شده به کاربران قبلی (پس از پایان اعتبار کارت) و یا صدور کارت برای متقاضیان جدید، ندارد.
 • درصورت کامل نبودن اطلاعات، تا زمان کامل شدن آن مسئولیت عدم صدور کارت به عهده متقاضی خواهد بود.
 • دارنده کارت شخصاً موظف به حفظ کارت و اطلاعات مربوط می باشد و هر گونه ادعا مبنی بر فقدان آن و یا سوء استفاده از طریق غیر پذیرفته نیست.
 • وب سایت ها در قبول و یا رد کارت های صادرشده مختار بوده و هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با عدم پذیرفته شدن کارتها متوجه صادرکننده نخواهد بود.
 • استفاده از کارت و کلیه حقوق و بهره برداری از آن متعلق به دارنده اصلی کارت که نام یا کد شناسایی وی بر روی آن حک گردیده می باشد و هر گونه استفاده از کارت توسط شخص و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر تخلف محسوب شده و اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر متخلف محسوب شده و علاوه بر توقف ارایه خدمات موجب جریمه نقدی نیز خواهد شد.
 • پرداخت کلیه هزینه های رایج کارت به عهده درخواست کننده کارت می باشد.
پشتیبانی آفلاین

در حال حاضر قادر به پاسخگویی آنلاین نیستیم ! پیامتان را ارسال کند تا در اسرع وقت پا شما تماس بگیریم

خوشحال میشیم کمکتان کنیم

ورود به گفتگو